malgorzata-marcinkowska-psychoterapia-centrum-obecnosci-duze

Małgorzata Marcinkowska

Jestem pedagogiem, psychoterapeutą, trenerem.

Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Pedagogiki i Psychologii UMCS w Lublinie, Studia Podyplomowe w zakresie profesjonalnego rozwoju nauczycieli o specjalności – działania psychokorekcyjne na Wydziale Pedagogiki i Psychologii UMCS w Lublinie, 4 letnią Szkołę Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Ośrodku INTRA.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej „Stowarzyszenie Intra”.

Posiada Certyfikat Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej Stowarzyszenia INTRA uprawnionego do całościowego szkolenia psychoterapeutów w podejściu doświadczeniowym (nr 17/T/2016).

Staż kliniczny odbyłam na oddziale nerwic Szpitala Neuropsychiatrycznego im. prof. M.Kaczyńskiego w Lublinie.

Mam ponad 20-letnie doświadczenie w pracy warsztatowej i trenerskiej w obszarach umiejętności pracy z grupą, komunikacji interpersonalnej i asertywności oraz wieloletnie doświadczenie w obszarze pomocy psychologicznej i pracy terapeutycznej z dorosłymi i młodzieżą.

Jestem matką dwóch dorosłych synów.

Osobiście o psychoterapii

W dużym uproszczeniu można powiedzieć, że psychoterapia jest uwalnianiem się od obciążeń przeszłości i szukaniem swojej drogi życia z historią, która pozostała w naszej świadomości oraz teraźniejszością doświadczaną „tu i teraz”. Jest ona szansą i nadzieją na życie w harmonii z samym sobą i światem zewnętrznym.

Bywa, że osoba trafia na terapię, ponieważ już nie radzi sobie z życiem i pragnie tylko jednego – wreszcie coś zmienić. Nie zawsze wie co i prawie nigdy nie wie jak, ale wie, że tak dłużej nie może żyć. Chce być szczęśliwa, chce żeby życie odzyskało barwy i smak.

Psychoterapeuta jest wrażliwym, uważnym i cierpliwym towarzyszem drogi do lepszego – w rozumieniu zainteresowanej osoby – jutra. Czasem trzeba zatrzymać się nad schematami, zrozumieć je i zmienić, żeby dalsza droga mogła przebiegać mniej kolizyjnie.

Psychoterapia to najlepsza inwestycja dla tych, którzy chcą żyć świadomie i autentycznie. Najlepszym czasem, na jej rozpoczęcie jest moment, w którym podejmujesz tę decyzję o tym, żeby iść w kierunku pełniejszej integracji i prawdziwości swojego życia.

Zapraszamy do kontaktu…

W celu umówienia terminu wizyty lub uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez e-mail.

CENTRUM OBECNOŚCI PSYCHOTERAPIA I ROZWÓJ OSOBISTY

ul. Chmielna 29
09-410 Płock (Imielnica)

NIP: 728-228-80-61

517-256-500

513-606-919

kontakt@centrumobecnosci.pl

    Call Now Button
    X