kk_co

Karol Kozerski

Jestem psychoterapeutą pracującym w podejściu intergratywnym, łączącym techniki z rożnych szkół psychoterapeutycznych. Każdy z nas jest niepowtarzalny w swoich osobistych doświadczeniach, co do pewnego stopnia warunkuje nasze “tu i teraz”. Dlatego też w trakcie terapii skupiam się̨ na wewnętrznym świecie pacjenta, aby wybrane metody i podstawa merytoryczna mojej pracy były zawsze odpowiednio dobrane, zachowując jednocześnie wierność dostępnym standardom leczenia oraz wiedzy naukowej. Moja ścieżka zawodowa początkowo dotyczyła problemów w relacjach międzyludzkich oraz trudnościach wynikających z rożnego rodzaju problemów dnia codziennego. Pomagałem również w odnalezieniu własnej tożsamości i wzrastaniu w odpowiedzialności za własne życie, świadomie wybierając wartości, wyznaczające standardy i jakość naszej egzystencji.

Stale doskonalę swoje umiejętności terapeutyczne. Obecnie jestem w trakcie Kursu Psychoterapii prowadzonego przez Wrocławską Fundację Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Również jestem członkiem zwyczajnym Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji indywidualnej i grupowej u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Oferuję pomoc osobom dorosłym zmagającym się̨ z depresją, stratą, smutkiem, rożnego rodzaju lękami i myślami samobójczymi, kryzysem w związkach i relacjach z bliskimi. Pracuję także z osobami zmagającymi się̨ z zaburzeniami emocjonalnymi i psychosomatycznymi, uwikłanymi w uzależnienia rodziców.

Osobiście o psychoterapii

Dla mnie psychoterapia to spotkanie podczas którego pacjent ma możliwość zobaczyć siebie jak w lustrze. Jest to możliwe dzięki otwarciu własnego wnętrza, swoich lęków, przeżyć, historii życia i wszystkiego co może wpłynąć na obecne tu i teraz. Odbywa się to w relacji z terapeutą, który prowadzi z empatią w procesie poznania i doświadczenia siebie dla osiągnięcia trwałej zmiany, dającej nową jakość życia.

Umów wizytę

Loading...

Zapraszamy do kontaktu…

W celu umówienia terminu wizyty lub uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez e-mail.

CENTRUM OBECNOŚCI
PSYCHOTERAPIA I ROZWÓJ OSOBISTY

ul. Chmielna 29
09-410 Płock (Imielnica)

NIP: 728-228-80-61

517-256-500

513-606-919

kontakt@centrumobecnosci.pl

    Call Now Button
    X