jk_co

Jakub Kalinowski

Jestem psychologiem, psychoterapeutą.

Ukończyłem studia magisterskie na Wydziale Psychologii Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu.
Obecnie odbywam czteroletnie szkolenie w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA – atestowanego i rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

W pracy terapeutycznej opieram się na podejściu humanistycznym – nurcie w psychoterapii, który zakłada podmiotowość pacjenta. To co jest istotą tego podejścia, to praca z własnymi nieodkrytymi potencjałami.

Swoje doświadczenie zdobywam jako psycholog i psychoterapeuta w Oddziale Dziennym “ABJ Centrum Terapii” w Płocku oraz Poradniach Zdrowia Psychicznego. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Ośrodku INTRA.

W mojej pracy terapeutycznej niezwykle istotne jest tworzenie bezpiecznej i autentycznej więzi z pacjentem.

Ofertę kieruje do osób dorosłych cierpiących psychicznie, znajdujących się w kryzysach życiowych, doświadczających lęku i napięcia, nie radzących sobie z własnymi emocjami, przygnębionych, doświadczających niezrozumienia siebie oraz ze strony bliskich, z problemami w związku małżeńskim, zaburzeniami depresyjnymi.

Osobiście o psychoterapii

Niezwykle istotne jest tworzenie bezpiecznej i autentycznej więzi z pacjentem.

Głęboko wierzę, że nie ma problemu w egzystencji jednostki, który nie mógłby zostać wypowiedziany a przez pracę terapeutyczną usłyszany i zrozumiany.

Bycie z drugim człowiekiem z jego smutkami, cierpieniem, bolesnym doświadczeniem to mojej zadanie i największa korzyść z psychoterapii.

Umów wizytę bezpośrednio

 

Loading...

Zapraszamy do kontaktu…

W celu umówienia terminu wizyty lub uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez e-mail.

CENTRUM OBECNOŚCI PSYCHOTERAPIA I ROZWÓJ OSOBISTY

ul. Chmielna 29
09-410 Płock (Imielnica)

NIP: 728-228-80-61

517-256-500

513-606-919

kontakt@centrumobecnosci.pl

    Call Now Button
    X