aleksandra-januszewicz-centrum-obecności-dd

Aleksandra Januszewicz

Jestem psychoterapeutką systemową, doradcą ds. rodziny, mediatorką, Edukatorką Pozytywnej Dyscypliny dla Rodziców oraz Edukatorką Wczesnego Dzieciństwa (Positive Discipline Association).

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim  na wydziale Stosowanych Nauk Społecznych oraz czteroletnie podyplomowe Studium Terapii Rodzin Stowarzyszenia OPTA.

Swoje doświadczenie terapeutyczne zdobywałam na oddziale dziennym Nowowiejskiego Szpitala Psychiatrycznego oraz w ośrodkach psychoterapeutycznych i organizacjach pozarządowych zajmujących się wspieraniem rodzin i dzieci.

Swoją pracę poddaję regularnej indywidualnej i grupowej superwizji.

Prywatnie jestem żoną i mamą czwórki dzieci.

W Centrum Obecności zapraszam na konsultacje osoby dorosłe, pary oraz rodziny. Rodziców potrzebujących wsparcia w wyzwaniach wychowawczych w relacji z dziećmi (w wieku niemowlęcym, przedszkolnym, wczesnoszkolnym oraz nastoletnim).

Rodziny i pary doświadczające życiowych zmian lub kryzysów, rodziców chcących usprawnić lub uporządkować kwestie opieki nad dzieckiem w trakcie lub po rozstaniu.

Osobiście o psychoterapii

W pracy terapeutycznej ważne są dla mnie dwa słowa: odwaga i wsparcie. Proces terapeutyczny to towarzyszenie drugiej osobie w jej decyzji o pozostawieniu starego i szukaniu nowego.

Życie pełnią życia z szacunkiem do siebie, w zgodzie z innymi ludźmi i otoczeniem jest możliwe, chociaż często wydaje się trudne lub nawet nieosiągalne. Psychoterapia to dla mnie  wspieranie w odkrywaniu tego, że każdy człowiek ma możliwości, aby brać odpowiedzialność za jakość swojego życia w każdym jego aspekcie. W terapii par i rodzin kieruję się założeniem, że kryzysy są naturalną częścią życia z drugą osobą, a terapia ma pomóc aby zakończyły się one twórczymi zmianami.

Umów wizytę

Loading...

Zapraszamy do kontaktu…

W celu umówienia terminu wizyty lub uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez e-mail.

CENTRUM OBECNOŚCI
PSYCHOTERAPIA I ROZWÓJ OSOBISTY

ul. Chmielna 29
09-410 Płock (Imielnica)

NIP: 728-228-80-61

517-256-500

513-606-919

kontakt@centrumobecnosci.pl

    Call Now Button
    X