kczp_co

Katarzyna Czekierda-Pieciuk

Jestem psychoterapeutką, psychologiem i pedagogiem specjalnym.

Ukończyłam Szkołę Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Prowadzę psychoterapię w nurcie humanistyczno-egzystencjalnym wykorzystując również podejście innych szkół terapeutycznych, m.in. Gestalt, Focusing, psychoterapia doświadczeniowa.

W swojej pracy pomagam osobom, które mają trudności w relacjach z ludźmi, osobom pozostającym w długotrwałym kryzysie emocjonalnym lub stresie.
Służę wsparciem tym, którzy cierpią z powodu lęków, depresji, ale także poczucia obniżonej wartości siebie lub braku umiejętności panowania nad emocjami.
Prowadzę także psychoterapię osób doświadczających przemocy.

Doświadczenie zdobywałam w pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi i depresją na Warsztatach Terapii Zajęciowej w Bródnowskim Stowarzyszeniu Przyjaciół i Rodzin z Zaburzeniami Psychicznymi „POMOST”, na stażu w Poradni Leczenia Uzależnień Stowarzyszeniu ELEUTERIA oraz na stażu w Specjalistycznym Szpitalu MSW w Otwocku na oddziale Nerwic.
Pomagałam także młodzieży z domów dziecka i rodzin zastępczych oraz  kobietom pozostającym długotrwale bezrobotnymi na rynku pracy.
Pracując w telefonie zaufania „Kocham. Nie biję” zdobyłam doświadczenie pracy z osobami pozostającymi w przemocy w rodzinie.

Od kilku lat jestem superwizorem jednej z warszawskich świetlic socjoterapeutycznych.

Swoją pracę poddaję stałej superwizji – zgodnie z zaleceniami Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Osobiście o psychoterapii

Psychoterapię rozumiem, jako możliwość podzielenia się swoimi trudnościami, tym z czym sobie człowiek nie radzi, co stanowi dla niego jakąś przeszkodę z terapeutą.
Rozmowa i wysłuchanie może pomóc w rozwiązaniu problemów.
Dzięki relacji terapeutycznej pacjent ma okazję zajrzeć w głąb siebie, podjąć decyzję, zobaczyć czego tak na prawdę potrzebuje.
Może być tak, że zdecyduje się na zmiany. Może być też tak, że zaakceptuje życie takim jakim jest.

W swojej pracy kieruję się zasadą: „To Ty jesteś ekspertem od samego siebie. Ja jestem tylko po to, by pomóc Ci uwierzyć w to, że zmiana, bądź akceptacja jest możliwa w Twoim życiu”.

Umów wizytę bezpośrednio

 

Loading...

Zapraszamy do kontaktu…

W celu umówienia terminu wizyty lub uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez e-mail.

CENTRUM OBECNOŚCI PSYCHOTERAPIA I ROZWÓJ OSOBISTY

ul. Chmielna 29
09-410 Płock (Imielnica)

NIP: 728-228-80-61

517-256-500

513-606-919

kontakt@centrumobecnosci.pl

    Call Now Button
    X