prz_co

Patrycja Rzepecka

Jestem psychologiem, psychoterapeutą dziecięcym i dydaktykiem.

Ukończyłam studia magisterskie w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej na wydziale psychologii ze specjalizacją psychopatologia dzieci i młodzieży.

Na co dzień pracuje jako terapeuta dziecięcy, prowadzę konsultacje diagnostyczne a także psychoterapię indywidualną dla dzieci i młodzieży. Prowadzę grupy terapeutyczne i psychoedukacyjne oraz treningi umiejętności społecznych dla dzieci.

Pracuję w podejściu poznawczo – behawioralnym.

Moja praca nieodłącznie wiąże się także z pracą z dorosłymi, którzy są rodzicami, opiekunami i nauczycielami moich pacjentów. Dla niech prowadzę konsultacje wychowawcze i warsztaty psychoedukacyjne.

Wykładam w szkole Wyższej Psychologii Społecznej, biorę czynny udział w konferencjach głównie szkoląc nauczycieli oraz popularyzuje wiedzę psychologiczną pisząc artykuły z zakresu psychologii rozwojowej i wychowywania dzieci.

Ukończyłam dwuletni Podyplomowy Staż Psychoterapeutyczny w Akademickim Centrum Psychoterapii i Rozwoju przy SWPS (profil pomocy dzieciom i młodzieży).

Ukończyłam również dwuletnie Studium Socjoterapii i Pomocy Psychologicznej a także inne specjalistyczne kursy podnoszące kwalifikacje.

Pracuję pod stałą superwizją.

Interesują mnie zagadnienia związane ze wspieraniem rozwoju dziecka a szczególnie psychologią zdolności i twórczego myślenia.

Osobiście o psychoterapii

Terapia młodego człowieka to ogromne wyzwanie ale również spotkanie, które daje niezwykłą satysfakcję z towarzyszenia w rozwijaniu potencjału, znajdywaniu narzędzi do radzenia sobie z trudnościami i odkrywaniu konstruktywnych i w zgodzie ze sobą aspektów własnych doświadczeń.

Uważność i wrażliwość na drugiego człowieka, rzetelna wiedza ale również dobra wspólna zabawa, to elementy niezbędne do zbudowania relacji terapeutycznej pozwalającej osiągnąć pożądaną zmianę.

Zapisz się na listę rezerwową

  Imię i nazwisko*

  Adres zamieszkania*

  Adres email*

  Telefon kontaktowy*

  Wybierz usługę

  Proszę w kilku zdaniach opisać, kłopot z jakim Pani/Pan/Państwo się do nas zgłasza/zgłaszacie.

  Proszę zaproponować dzień i preferowane godziny sesji jakimi Pani/Pan/Państwo dysponuje/dysponujecie.

  Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

  Zapraszamy do kontaktu…

  W celu umówienia terminu wizyty lub uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez e-mail.

  CENTRUM OBECNOŚCI PSYCHOTERAPIA I ROZWÓJ OSOBISTY

  ul. Chmielna 29
  09-410 Płock (Imielnica)

  NIP: 728-228-80-61

  517-256-500

  513-606-919

  kontakt@centrumobecnosci.pl

   Call Now Button
   X