malgorzata_szaatkowska_centrum_obecnosci

Małgorzata Szatkowska

Jestem psychoterapeutką w trakcie 4-letniego szkolenia, specjalistką psychoterapii uzależnień, pedagogiem, socjoterapeutką i profilaktykiem.

Ukończyłam z wyróżnieniem studia magisterskie z pedagogiki resocjalizacyjnej i socjoterapii w Akademii Mazowieckiej w Płocku.

Posiadam dyplom ukończenia Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Instytucie Psychologii Zdrowia PTP w Warszawie.

Jestem absolwentką Studium Pomocy Psychologicznej i Interwencji Kryzysowej w Instytucie Psychologii Zdrowia PTP w Warszawie.

Obecnie odbywam 4-letnie szkolenie w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii w Instytucie Psychologii Zdrowia PTP w Warszawie.

Niezwykle ważnym dla mnie aspektem jest rozwój osobisty i poszerzanie przeze mnie wiedzy, dlatego czytam fachową literaturę i często uczestniczę w szkoleniach pozwalających mi podnieść jakość świadczonych przeze mnie usług. Moją pracę poddaję regularnej superwizji.

Pracuję w nurcie integracyjnym, który łączy podejścia różnych szkół psychoterapii. Dzięki temu dostosowuję narzędzia mojej pracy do aktualnych potrzeb mojego klienta. Oferuję pomoc osobom dorosłym znajdującym się w kryzysach życiowych, doświadczającym przemocy, odczuwającym lęk, czującym zagubienie w życiu lub mającym trudności w radzeniu sobie z emocjami. Ponadto na psychoterapię zapraszam osoby z uzależnieniem lub podejrzewające u siebie problem z nadużywaniem substancji psychoaktywnych, jak i osoby, które wychowywały się w rodzinie „alkoholowej”/dysfunkcyjnej i aktualnie doświadczają trudności w swoim codziennym funkcjonowaniu (DDA, DDD).

Osobiście o psychoterapii

Psychoterapia jest dla mnie niezwykłą i fascynującą podróżą, w której mam zaszczyt być towarzyszem mojego klienta. Jest to rodzaj spotkania „tu i teraz” ze swoim wnętrzem w bezpiecznej przestrzeni. Kluczowe dla mnie jest budowanie relacji terapeutycznej poprzez empatyczne a zarazem autentyczne podejście do klienta. Uważam, że kontakt oparty na szacunku, zaufaniu i równości jest niezwykle ważny w procesie psychoterapeutycznym. Bliskie jest mi podejście integracyjne, które czerpie z różnych nurtów psychoterapii. Dzięki temu dostosowuję narzędzia mojej pracy w sposób indywidualny do każdego klienta i przeżywanych przez niego trudności. Dla mnie człowiek jest niepowtarzalny, piękny i pełen nieodkrytych zasobów. Towarzyszenie mu w podróży ku rozwojowi, pogłębieniu samoświadomości oraz samoakceptacji dostarcza mi dużo radości i satysfakcji.

Umów wizytę

Loading...

Zapraszamy do kontaktu…

W celu umówienia terminu wizyty lub uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez e-mail.

CENTRUM OBECNOŚCI
PSYCHOTERAPIA I ROZWÓJ OSOBISTY

ul. Chmielna 29
09-410 Płock (Imielnica)

NIP: 728-228-80-61

517-256-500

513-606-919

kontakt@centrumobecnosci.pl

    Call Now Button
    X