Najbliższy termin

02mar18:0021:00ROCZNA GRUPA ASERTYWNOŚCIBadź-my bliżej siebie... o tym jak z szacunkiem budować autentyczne relacje z sobą i innymi18:00 - 21:00 Centrum OBECNOŚCI, ul. Chmielna 29, Płock Prowadzący: Tomasz Radkiewicz (na każdym spotkaniu wraz z prowadzącym obecny jest kotrener) Kategoria::ROZWÓJ OSOBISTY

O prowadzącym grupę

duze-tomasz-radkiewicz-psychoterapeuta-centrum-obecnosci
Tomasz Radkiewicz

Psychoterapeuta. Praktyk pracy w relacji z człowiekiem. Pracuje w podejściu humanistycznym, zorientowanym na proces doświadczenia, łączący w sobie terapię doświadczeniową skoncentrowaną na emocjach. Swoją uważność koncentruje na zrozumieniu Klienta, jako osoby poszukującej wewnętrznej integracji, w obszarach emocjonalnym, społecznym i duchowym.

Formularz zgłoszeniowy


  DANE OSOBOWE:


  ADRES ZAMIESZKANIA:


  ROCZNA GRUPA ASERTYWNOŚCI:

  każdy piątek 18:00-21:00


  Administratorem danych osobowych jest Centrum OBECNOŚCI - Psychoterapia i Rozwój Osobisty z siedzibą przy ul. Chmielnej 29, 09-410 Płock. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celach związanych z wystawieniem faktury oraz w celach związanych z uczestnictwem w warsztacie/szkoleniu/treningu. Po wyrażeniu zgody Państwa dane będą przetwarzane w celach marketingowych administratora danych. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, poza tymi które są upoważnione na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum OBECNOŚCI podanych powyżej danych osobowych w celach marketingowych.
  TAKNIE

  Wyrażam zgodę na przesyłanie na udostępniony przeze mnie adres poczty elektronicznej informacji handlowej kierowanej do mnie przez Centrum OBECNOŚCI.
  TAKNIE

  Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

  [recaptcha size:compact]

  Zapraszamy do kontaktu…

  W celu umówienia terminu wizyty lub uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez e-mail.

  CENTRUM OBECNOŚCI
  PSYCHOTERAPIA I ROZWÓJ OSOBISTY

  ul. Chmielna 29
  09-410 Płock (Imielnica)

  NIP: 728-228-80-61

  517-256-500

  513-606-919

  kontakt@centrumobecnosci.pl

   Call Now Button
   X