O nas

Centrum OBECNOŚCI powstało w 2012 r. z myślą o osobach poszukujących, pragnących się rozwijać w kierunku poprawy jakości życia, w stronę pełni, wolności i szczęścia.

15Jego pomysłodawcą i założycielem jest Tomasz Radkiewicz, który do współpracy zaprosił zaufanych psychologów, terapeutów, coachów, kształcących się i zdobywających doświadczenie w akredytowanych przez wiodące organizacje terapeutyczne ośrodkach.

W Centrum OBECNOŚCI świadczymy usługi psychologiczne i psychoterapeutyczne na najwyższym poziomie, w oparciu o najnowsze standardy.

Najważniejszymi dla nas wartościami pracy z pacjentem w kierunku poszerzania jego pola świadomości, są:

akceptujący, autentyczny i empatyczny kontakt;
szacunek i respektowanie wartości, uczuć i emocji pacjenta;
koncentracja na potencjałach;
uważność na zrozumieniu Pacjenta jako osoby poszukującej wewnętrznej integracji, w obszarach emocjonalnym społecznym i duchowym.

Szanując godność, podmiotowość i wolność każdego człowieka, wierzymy, iż najwyższym ekspertem w obszarze swoich potrzeb i wyborów jest sam Pacjent.

Inspiracje do pracy czerpiemy z różnych kierunków terapeutycznych, opierając się na podstawowych założeniach podejścia humanistycznego w psychologii.
Korzystamy przy tym z zasobów terapii doświadczeniowej skoncentrowanej na emocjach L.S. Greenberga i skoncentrowanej na osobie C. Rogersa. Czerpiemy z podejścia Gestalt i podejścia egzystencjalnego.

Zapraszamy do kontaktu…

W celu umówienia terminu wizyty lub uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez e-mail.

CENTRUM OBECNOŚCI PSYCHOTERAPIA I ROZWÓJ OSOBISTY

ul. Chmielna 29
09-410 Płock (Imielnica)

NIP: 728-228-80-61

517-256-500

513-606-919

kontakt@centrumobecnosci.pl

    Call Now Button
    X