monika-lobodzinska-coach

Monika Łobodzińska

Jestem certyfikowanym coachem, trenerem rozwoju osobistego.

Ukończyłam studia wyższe z zakresu ekonomii i public relations na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz kurs Coach Praktyk Biznesu w Norman Benett Academy w Warszawie akredytowany przez European Mentoring & Couching Council. Jestem aktywnym członkiem Klubu Coacha w Norman Benett Academy.

Jestem również ekonomistą z wieloletnim doświadczeniem. Przez wiele lat pracowałam jako ekonomista, członek Rad Nadzorczych spółek z Grupy Kapitałowej ORLEN oraz członek wielu zespołów projektowych. Obecnie prowadzę zajęcia motywacyjne ze studentami Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku oraz współpracuję z Akademią Kreatywnych Mam.

Dzięki mojej pracy nieustannie rozwijam siebie a jednocześnie robię to, co lubię, czyli pracuję z ludźmi i dla ludzi. Wspieram ich w wyborze decyzji, które pozwalają dokonać trudnego wyboru, pomagam im uwierzyć w siebie, poprawić relacje z bliską osobą, znaleźć cel i pasję w swoim życiu, odkryć i wzmocnić swoje mocne strony. Do każdego podchodzę z dobrą intencją i wielką wiarą w możliwość zmiany na lepsze.
Specjalizuję się w life coachingu. Jako coach prowadzę indywidualne sesje coachingowe a także grupowe warsztaty z zakresu rozwoju osobistego i warsztaty motywacyjne dla rodziców. Preferuję ćwiczenia w przestrzeni.

Pracuję pod superwizją licencjonowanych Master coachów Norman Benett Academy, w oparciu o zasady kodeksu etycznego European Mentoring & Couching Council.

Osobiście o coachingu

Coaching dał mi siłę i wyznaczył nową ścieżkę w życiu osobistym i zawodowym. To proces, dzięki któremu odzyskałam harmonię i radość życia.
Polecam coaching każdemu, kto chce uwolnić się od cudzych ocen, od życia a ciągłym stresie i pędzie nowoczesnego świata.

Jeśli chcesz czuć dobrą energię każdego dnia, jeśli chcesz dojść tam, gdzie sobie wyznaczyłeś, jeśli chcesz żyć świadomie – zapraszam Cię do coachingu.

Zapraszamy do kontaktu…

W celu umówienia terminu wizyty lub uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez e-mail.

CENTRUM OBECNOŚCI
PSYCHOTERAPIA I ROZWÓJ OSOBISTY

ul. Chmielna 29
09-410 Płock (Imielnica)

NIP: 728-228-80-61

517-256-500

513-606-919

kontakt@centrumobecnosci.pl
 
Loading...
X