marzena-podgórska-zespół

Marzena Podgórska

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą  i pedagogiem.

Ukończyłam Szkołę Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Ukończyłam szkolenia:

  • Focusing – Jak uczynić naszą pracę bardziej doświadczeniową. Profilaktyka wypalenia zawodowego – z Claudem Missien – (Intra 11.2016)
  • Warsztat pracy z parą dla zaawansowanych (Intra 2015)
  • Focusing dla zaawansowanych – Od zablokowania do miłości z z Claudem Missiaen (Intra 2015)
  • Warsztaty – Krytyk wewnętrzny z Claudem Missiaen (Polskie Towarzystwo Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej Stowarzyszenie Intra 2014)
  • Trening Asertywności Symbolicznej (Intra 2010)

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej „Stowarzyszenie Intra”.

Korzystam z różnych nurtów psychoterapii, dążąc do stworzenia dla każdej osoby terapii – dostosowanej indywidualnie do niepowtarzalności jej problemów, doświadczeń i osobowości. Najbliższe jest mi jednak podejście humanistyczno-egzystencjalne.

Prowadzę psychoterapię osób dorosłych z depresją, nerwicą, osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych i zachowań behawioralnych oraz dla osób współuzależnionych. Pomagam osobom, które doświadczyły traumy nadużyć seksualnych.

Moje doświadczenie zawodowe zdobywałam na Oddziale Dziennym Szpitala świętej Trójcy w Płocku, w III Oddziale Wojewódzkiego Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Profesora Eugeniusza Wilczkowskiego w Gostyninie oraz w Ośrodku Medyczno-Psychologicznym „Vide” w Płocku.

Swoją pracę poddaje regularnej indywidualnej i grupowej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Osobiście o psychoterapii

Psychoterapia, dla mnie osobiście, to towarzyszenie drugiemu człowieku w jego problemach, nieszczęściach i radościach codziennego życia– to spotkanie Ty i Ja.
Psychoterapia to podążanie za drugim człowiekiem w świat jego myśli, uczuć i potrzeb. To odkrywanie tego, co daje wolność i życie w zgodzie ze sobą.

Psychoterapia to droga do odkrycia, że jesteśmy jedyni w swoim rodzaju, a jednocześnie tacy, jak inni ludzie oraz jak możemy swoje unikalne możliwości urzeczywistnić.
Psychoterapia to zmierzenie się z własnym bólem i cierpieniem, które jest trudnym doświadczeniem, ale koniecznym do tego, by stawać się osobą pełną i wolną.

Zapraszamy do kontaktu…

W celu umówienia terminu wizyty lub uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez e-mail.

CENTRUM OBECNOŚCI PSYCHOTERAPIA I ROZWÓJ OSOBISTY

ul. Chmielna 29
09-410 Płock (Imielnica)

NIP: 728-228-80-61

517-256-500

513-606-919

kontakt@centrumobecnosci.pl
 
Loading...