karolina-jankowska-psychiatra-centrum-obecnosci-duze

Karolina Jankowska

Jestem lekarzem specjalistą psychiatrii

Ukończyłam Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w  Łodzi.

Od 2012 roku praktykuje w  V oddziale ogólno psychiatrycznym  WSZPZOZ im. prof. Eugeniusza Wilczkowskiego w Gostyninie, w zespole terapeutycznym składającym się z doświadczonych psychiatrów i psychologów. Oprócz pracy w oddziale całodobowym kwalifikacje zawodowe zdobywam w Poradniach Zdrowia Psychicznego, Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym. Posiadam kilkuletnie doświadczenie pracy w POZ oraz w zespole  leczenia środowiskowego.

Odbyłam staże: kliniczny w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w oddziałach: ogólno psychiatrycznych, zaburzeń nerwicowych,  leczenia uzależnień.

Specjalizuje się w  leczeniu zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych, adaptacyjnych, zaburzeń snu, schizofrenii i innych zaburzeń psychotycznych, zaburzeń psychicznych związanych z wiekiem podeszłym.

Korzystam z metod terapeutycznych polegających na holistycznym podejściu do problemów pacjenta, zawsze kierując się jego indywidualnymi potrzebami. W leczeniu łącze farmakoterapię z psychoedukacją. Wiedze pogłębiam jako uczestnik  konferencji naukowych.

Prywatnie żona, od niedawna szczęśliwa mama.

Osobiście o psychiatrii

To kontakt z drugim człowiekiem, często w najtrudniejszych momentach jego życia. To pomoc nacechowana empatią, tolerancją i wzajemnym szacunkiem.  Psychiatria to dziedzina medycyny jak każda inna, a leczenie farmakologiczne  to leczenie nowoczesne  zgodne z aktualnymi  standardami.

Zapraszamy do kontaktu…

W celu umówienia terminu wizyty lub uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez e-mail.

CENTRUM OBECNOŚCI
PSYCHOTERAPIA I ROZWÓJ OSOBISTY

ul. Chmielna 29
09-410 Płock (Imielnica)

NIP: 728-228-80-61

517-256-500

513-606-919

kontakt@centrumobecnosci.pl

    Call Now Button
    X