Najbliższy termin

25lis(lis 25)09:0009gru(gru 9)19:00TRENING ASERTYWNOŚCIJak łagodnie, stanowczo i bez lęku przeżywać siebie w relacjach z innymi?(listopad 25) 09:00 - (grudzień 9) 19:00 Centrum OBECNOŚCI, ul. Chmielna 29, Płock Prowadzący: Tomasz Radkiewicz Kategoria::ROZWÓJ OSOBISTY

Asertywność to w najgłębszym znaczeniu postawa człowieka wobec siebie samego i innych ludzi. Obejmuje zachowanie, które nie jest: uległe, bo zakłada szacunek wobec własnych praw, agresywne, bo nie narusza praw innych, manipulacyjne, bo zakłada uczciwość i otwartość.

Zachowanie asertywne to bezpośrednie, uczciwe i stanowcze wyrażanie wobec innej osoby swoich uczuć, postaw, opinii, praw lub pragnień, w sposób respektujący uczucia, postawy, opinie, prawa i pragnienia drugiej osoby, przy ochronie wzajemnej godności. Temu służą techniki i procedury tworzące język asertywnej komunikacji. Jednak używanie samych narzędzi może prowadzić do manipulacji, co nie jest zgodne z ideą asertywności. Asertywność to połączenie postawy asertywnej z właściwą komunikacją.

Łagodność i wyrozumiałość pozwala nam odpowiednio zatroszczyć się o siebie,
kiedy tego rodzaju uważności na siebie potrzebujemy.
Stanowczość w nazywaniu i wyrażaniu swoich uczuć i potrzeb
buduje wiarygodność oraz szacunek do siebie i drugiego człowieka,
a działanie pomimo lęku, wspiera odwagę i siłę życia w zgodzie ze sobą.

O prowadzącym warsztat

tomasz-radkiewicz-psychoterapia-centrum-obecnosci-duze
Tomasz Radkiewicz

Psychoterapeuta. Praktyk pracy w relacji z człowiekiem. Pracuje w podejściu humanistycznym, zorientowanym na proces doświadczenia, łączący w sobie terapię doświadczeniową skoncentrowaną na emocjach. Swoją uważność koncentruje na zrozumieniu Klienta, jako osoby poszukującej wewnętrznej integracji, w obszarach emocjonalnym, społecznym i duchowym.

Formularz zgłoszeniowy


DANE OSOBOWE:


ADRES ZAMIESZKANIA:


WYBIERZ DATĘ WARSZTATU:

25 listopada 2017


WYPEŁNIJ, JEŻELI CHCESZ OTRZYMAĆ FAKTURĘ VAT NA INNE DANE, NIŻ PODANE POWYŻEJ

Administratorem danych osobowych jest Centrum OBECNOŚCI - Psychoterapia i Rozwój Osobisty z siedzibą przy ul. Chmielnej 29, 09-410 Płock. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celach związanych z wystawieniem faktury oraz w celach związanych z uczestnictwem w warsztacie/szkoleniu/treningu. Po wyrażeniu zgody Państwa dane będą przetwarzane w celach marketingowych administratora danych. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, poza tymi które są upoważnione na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum OBECNOŚCI podanych powyżej danych osobowych w celach marketingowych.
TAKNIE

Wyrażam zgodę na przesyłanie na udostępniony przeze mnie adres poczty elektronicznej informacji handlowej kierowanej do mnie przez Centrum OBECNOŚCI.
TAKNIE

Wyrażam zgodę na przesłanie faktury w formie elektronicznej.
TAKNIE

Zapoznałem się i akceptuję REGULAMIN

Zapraszamy do kontaktu…

W celu umówienia terminu wizyty lub uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez e-mail.

CENTRUM OBECNOŚCI
PSYCHOTERAPIA I ROZWÓJ OSOBISTY

ul. Chmielna 29
09-410 Płock (Imielnica)

NIP: 728-228-80-61

517-256-500

513-606-919

kontakt@centrumobecnosci.pl
 
X