NAJBLIŻSZY TERMIN

06paź11:0013:00Grupa wsparcia dla młodych mam11:00 - 13:00 Centrum OBECNOŚCI, ul. Chmielna 29, Płock Prowadzący: Katarzyna Czekierda-Pieciuk Kategoria::GRUPA WSPARCIA

O prowadzącej warsztat

katarzyna-czekierda-g


Katarzyna Czekierda-Pieciuk
Trener, psycholog, pedagog specjalny i psychoterapeutka.
Ma  doświadczenie w pracy warsztatowej i trenerskiej w obszarach umiejętności pracy z grupą rodziców, oraz wieloletnie doświadczenie w obszarze pomocy psychologicznej i pracy terapeutycznej z kobietami.

Formularz zgłoszeniowy


DANE OSOBOWE:


ADRES ZAMIESZKANIA:


WYBIERZ DATĘ WARSZTATU:

co każdy piątek 11:00-13:00


Administratorem danych osobowych jest Centrum OBECNOŚCI - Psychoterapia i Rozwój Osobisty z siedzibą przy ul. Chmielnej 29, 09-410 Płock. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celach związanych z wystawieniem faktury oraz w celach związanych z uczestnictwem w warsztacie/szkoleniu/treningu. Po wyrażeniu zgody Państwa dane będą przetwarzane w celach marketingowych administratora danych. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, poza tymi które są upoważnione na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum OBECNOŚCI podanych powyżej danych osobowych w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na przesyłanie na udostępniony przeze mnie adres poczty elektronicznej informacji handlowej kierowanej do mnie przez Centrum OBECNOŚCI.

Zapraszamy do kontaktu…

W celu umówienia terminu wizyty lub uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez e-mail.

CENTRUM OBECNOŚCI
PSYCHOTERAPIA I ROZWÓJ OSOBISTY

ul. Chmielna 29
09-410 Płock (Imielnica)

NIP: 728-228-80-61

517-256-500

513-606-919

kontakt@centrumobecnosci.pl
 
X