1920-tlo

CZAS NA ROZWÓJ!

Wyjątkowa oferta warsztatów dla dorosłych i młodzieży!

 

FB-1200x628-reklama

BLIŻEJ SIEBIE - BLIŻEJ INNYCH
TRENING ASERTYWNOŚCI - EDYCJA IV

Jaki jest cel treningu?
Celem treningu jest dostarczenie wiedzy na temat granic psychologicznych, asertywnych praw człowieka oraz istoty zachowań asertywnych.
Trening jest okazją do praktycznego ćwiczenia zdobytych umiejętności asertywnych.
Poruszane zagadnienia dotyczą porozumiewania się przy zachowaniu własnych poglądów, odczuć z zachowaniem szacunku dla drugiego człowieka.

Zobacz więcej

warsztat-komunikacji

BĄDŹ-MY W KONTAKCIE
WARSZTAT KOMUNIKACJI - EDYCJA I

Jaki jest cel warsztatu?
Celem warsztatów jest dostarczenie wiedzy i umiejętności dotyczących skutecznego porozumiewania się. Poznając schemat procesu porozumiewania się i odkrywając własne nawyki w komunikacji, uczestnicy mogą uczyć się świadomie wpływać na jakość osobistych kontaktów.

Zobacz więcej

SZKOŁA UCZUĆ I EMOCJI

szkola-uczuc-i-emocji

Dla kogo przeznaczony jest warsztat?
Warsztat przeznaczony jest dla osób, które nie radzą sobie z emocjami i uczuciami, są wybuchowe, konfliktowe lub wręcz odwrotnie zamknięte w sobie i depresyjne. To również doskonały warsztat dla osób borykających się z lękami lub nerwicą.

Zobacz więcej

Formularz zgłoszeniowy

Zaznacz wydarzenie w którym weźmiesz udział:
WYKŁAD 6 Z CYKLU BLISKOŚĆ - 28.06.2019 r.

Imię i nazwisko*

Adres email*

Adres zamieszkania*

Adres zamieszkania*

Telefon kontaktowy*

WYPEŁNIJ, JEŻELI CHCESZ OTRZYMAĆ FAKTURĘ VAT NA INNE DANE, NIŻ PODANE POWYŻEJ

Nazwa Firmy*

Adres email*

NIP Firmy*

Ulica i nr*

Kod pocztowy*

Miejscowość*

Administratorem danych osobowych jest Centrum OBECNOŚCI Psychoterapia i Rozwój Osobisty Tomasz Radkiewicz, ul. Chmielna 29, 09-410 Płock.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Centrum OBECNOŚCI Psychoterapia i Rozwój Osobisty Tomasz Radkiewicz, ul. Chmielna 29, 09-410 Płock w celach kontaktowych obejmujących przesłanie informacji drogą telefoniczną lub mailową. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy mailingowej Centrum OBECNOŚCI Psychoterapia i Rozwój Osobisty Tomasz Radkiewicz, ul. Chmielna 29, 09-410 Płock

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Centrum OBECNOŚCI Psychoterapia i Rozwój Osobisty Tomasz Radkiewicz, ul. Chmielna 29, 09-410 Płock w celach marketingowo – handlowych oraz związanych w wysłaniem oferty obejmujących przesłanie informacji drogą telefoniczną lub mailową. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy mailingowej Centrum OBECNOŚCI Psychoterapia i Rozwój Osobisty Tomasz Radkiewicz, ul. Chmielna 29, 09-410 Płock

Wyrażam zgodę na otrzymywanie telefonicznych połączeń przychodzących ze strony Centrum OBECNOŚCI Psychoterapia i Rozwój Osobisty Tomasz Radkiewicz, ul. Chmielna 29, 09-410 Płock w celach handlowych oraz marketingowych.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Centrum OBECNOŚCI Psychoterapia i Rozwój Osobisty Tomasz Radkiewicz, ul. Chmielna 29, 09-410 Płock informacji handlowych oraz marketingowych za pomocą środków porozumiewania się na odległość w szczególności poprzez sms, email lub pocztę tradycyjną.

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

Zapraszamy do kontaktu…

W celu umówienia terminu wizyty lub uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez e-mail.

CENTRUM OBECNOŚCI
PSYCHOTERAPIA I ROZWÓJ OSOBISTY

ul. Chmielna 29
09-410 Płock (Imielnica)

NIP: 728-228-80-61

517-256-500

513-606-919

kontakt@centrumobecnosci.pl
Call Now Button
X